PROFESYONEL PASTACILIK EĞİTİMİ

Temel pastacılıktan başlayarak tatlı-tuzlu tüm pastane ürünleri; ekmekler;

PROFESYONEL PASTACILIK EĞİTİMİ

Pasta Ustası Yetiştirmeye ve meslek kazandırmaya yönelik pastacılık ve unlu mamuller eğitim programı
  • Dönem: HAFTA SONU PROGRAMI
  • Başlangıç Tarihi: 24.11.2018
  • Süre: 2,5 AY
  • Eğitim Günleri: CUMARTESİ
  • Eğitim Saatleri: 10:00- 18:00
  • Kursiyer Sayısı: Max 10 Kişi
  • Ücret: 7500 TL+ KDV
  • Ödeme Şekli:
    Kayıt yapıldıktan sonra bir hafta içinde yazılı olarak (mail/faks v.s) bildirilmeyen iptallerde para iadesi yapılmaz. Kursa başka bir tarihte katılabilir. Kurs başlama tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirilmeyen iptallerde kursiyer herhangi bir hak talebinde bulunamaz.EĞİTİM ÜCRETİ: 7500 TL + KDV - ( +1 AY STAJ OLURSA 9300 TL + KDV ) Ödeme koşulları ile ilgili bilgiyi atölyemizi 0212 244 76 94 - 95 ten arayarak alabilirsiniz.
Detaylı Bilgiler

Pasta Ustası Yetiştirmeye ve meslek kazandırmaya yönelik pastacılık ve unlu mamuller eğitim programı

Pastacılığı A'dan Z'ye öğrenebileceğiniz, tüm reçetelerin tamamı uygulamalı bir eğitim programıdır. Bu kursu tamamladığınızda ilgi alanınıza veya hedefinize göre ister imalatta çalışın, pastacılıkta ustalaşın; kurabiyeci, poğaçacı, yaş pastacı olun, isterseniz amatör olarak ilgilendiğiniz hobinizi geliştirip sadece sevdikleriniz ve kendiniz için yapın. Evinizde ya da açacağınız butik bir üretim atölyesinde özel siparişler alarak da öğrendiklerinizi yeteneğinizle birleştirip kazanca dönüştürebilirsiniz. 15 yılda binlerce kişinin Temel ve Profesyonel, Genel veya Özel Pastacılık Kursları aldığı atölyemizin sunduğu uygun bütçeli ve kaliteli hizmetten faydalanma fırsatını kaçırmayın... Neden yapmayı sevdiğiniz iş gerçekten "işiniz" olmasın?

'Pastacılık Kursu' denildiğinde ilk akla gelen eğitim merkezi olan Chef's İstanbul Taksim Atölyesi olarak bu eğitim için ödeyeceğiniz ücretin karşılığını alacağınızı garanti ederiz.

Son derece tatmin edici bir içerikle hazırlanmış olan eğitim programımızda tüm katılımcılar ürünleri eğitmen şefle birlikte bire bir uygulamalı ve bireysel olarak yapmaktadır.
Her dersin teorik eğitimi; her teorik eğitimin pratik uygulaması yapılmaktadır.
 

Ayrıca son yıllarda sektörün ihtiyacı olan pasta ustası yetiştirmeye yönelik de olan bu kurs programı, Haftasonu cumartesi günleri 10:00-18:00 arası  olarak düzenlenmiş olup eğitim süresi 2,5 aydır.

Kurs programı Temel pastacılıktan başlayarak tatlı-tuzlu tüm pastane ürünlerini içermektedir.  
E
kmekler; mayalı ürünler, yaş pastalar, kurabiye, çikolata, macaron, dekorlama çalışmaları ile butik pastacılığa kadar geniş kapsamlı bir eğitim programıdır.

Kontenjan maksimum 10 kişi olup tüm eğitimler uygulamalıdır.
Eğitimlerde kullanılacak malzeme kurumumuz tarafından sağlanmaktadır.
Tüm kurslarda eğitimi verilen ürünlerin reçeteleri, ders notları yazılı olarak verilmektedir.
Eğitim sonunda isteyen katılımcılara (önceden konuşularak, şartları uygun olduğu taktirde ve staj ücret ) 1 ay süreyle staj olanağı sağlanmaktadır.
Tüm katılımcılara Özel Chef's İstanbul Sertifikası - Uygulamalı kurs bitirme belgesi verilmektedir. 

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN CHEF'S İSTANBUL TAKSİM ATÖLYEYİ ARAYABİLİRSİNİZ 0212 244 76 94

KURSLAR HAKKINDA BİLGİ İÇİN: TEL. 0(212) 2447694 - 95