HAKKIMIZDA

Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi Hakkında
HAKKIMIZDA

Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi Hakkında

Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi Gazeteci- Yemek Yazarı ve Danışman Gülhan Kara tarafından 2004 yılında kuruldu ve aynı yılın ekim ayında ilk düzenli kurs programlarına İstanbul Taksim'de bulunan adresinde başladı.

Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi, açıldığı günden bu yana konusunda uzman eğitmen şefleriyle binlerce kişiyi mutfakla tanıştırdı. Kurucusu ve sahibi Gülhan Kara'nın girişimleri ile "Mutfakta eğitim" alanında Türkiye'de bir sektör oluşmasına öncülük etti. İlk başta amatörlere yönelik olarak "hobi" ve "öğrenmeye dayalı temel kurslar" olarak başlattığı uygulamalı "Yemek ve Pastacılık Kursları"na profesyonel eğitim programlarını açarak devam etti.

Chef's İstanbul, alanında tescilli bir markadır!
Türkiye'de ilk "El Yapımı Çikolata" kursları ile butik çikolatacılığın gelişmesine vesile oldu.
Ekmek yapımı, Taze İtalyan Makarnaları ve sosları, Akdeniz ve Türk mezeleri, Macaron, Pizza, Meze workshop'ları; Temel Pastacılık ve Temel Mutfak Yemek Kursları ile birlikte çeşitli marka etkinlikleri, şirket içi mutfak aktiviteleri ve danışmanlıkların yanı sıra yine bu alanda pek çok organizasyona da imza attı.

Özellikle pastacılık alanındaki süreli eğitimlerle bu alanı meslek edinmek isteyen başta kadın ve genç girişimciler olmak üzere "butik pastacılığın" gelişmesine ön ayak oldu. Eğitimlerini tamamlayanlara öneri ve fikirleri ile destek olan Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi, sektörden gelen taleple fırıncılık, pastacılık ve unlu mamuller alanındaki eğitimli personel ihtiyacı üzerine "Profesyonel Pastacılık Eğitim Programı"nı başlattı.
Sevgili mutfakseverler! Duyduğunuz güvenle bizi tercih ettiğiniz 18 yıl süresince kalitemizi bozmadan bizden beklenileni en iyi şekilde vermeye özen gösterdik.

Şubelerimizde de aynı özen ve kalite ile hizmet verilmesine gayret edeceğiz. 
Taksim Gümüşsuyu'nda bulunan atölyemiz işletmesi devredilerek 2015 yılında franchise ile ilk şube olmuştur.


Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi 

Tel: 02122447694 - 95