ÇİKOLATA KURSU

İster hediyelik ister ikramlık...

ÇİKOLATA KURSU

YAPILACAK ÜRÜNLER; EL YAPIMI ÇİKOLATA - TRUFFLE - ROCHE
  • Dönem: HAFTA SONU PROGRAMI
  • Başlangıç Tarihi: 24.08.2024
  • Süre: 3 Saat
  • Eğitim Günleri: CUMARTESİ
  • Eğitim Saatleri: 14:00-17:00
  • Kursiyer Sayısı: Max 10 Kişi
  • Ücret: 1.500 TL + KDV
  • Ödeme Şekli:
    Kayıt yapıldıktan sonra bir hafta içinde yazılı olarak (mail/faks v.s) bildirilmeyen iptallerde para iadesi yapılmaz. Kursa başka bir tarihte katılabilir. Kurs başlama tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirilmeyen iptallerde kursiyer herhangi bir hak talebinde bulunamaz. Ödeme koşulları ile ilgili bilgiyi atölyemizi 0212 244 76 94-95 ten arayarak alabilirsiniz.
Detaylı Bilgiler

YAPILACAK ÜRÜNLER; EL YAPIMI ÇİKOLATA - TRUFFLE - ROCHE

"Çikolata Kursu Bizim İşimiz". Kursumuzda çikolatanın eritme, soğutma, temperleme teknikleri konusunda uygulamalı olarak bilgiler verilmekte olup, 3 Saatlik çikolata kursu sonrasında evinizde dilediğiniz lezzetlerde gerçek çikolatalar yapabilir hale geliyorsunuz. Arzu ederseniz bunu meslek haline dönüştürebilir, aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Kurs başlama tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirilmeyen iptallerde kursiyer herhangi bir hak talebinde bulunamaz. (Kredi kartı geçerlidir)

İster hediyelik ister ikramlık... Vazgeçilmez bir tutkudur çikolata... Taptaze, içi lezzet dolu, yapay katkı içermeyen tamamen doğal çikolataları yapmak hem çok kolay hem de çok eğlenceli... Çikolata yapmayi öğrenin hayatınıza lezzet ve renk katın! 
El yapımı findikli, bademli Roches'lar, sütlü, bitter veya fildişi (beyaz) çikolatalar... 
Kakao, pudraşekeri ve hindistancevizine bulanmış top top truffle'lar; vişneli, çeşit çeşit lezzette, şık ve çekici enfes çikolatalar... Sevdiklerinizin damak tadına göre hediyelik çikolatalar yapmak için bu eğlenceli fırsatı kaçırmayın.

Bu kursumuzda Elit Çikolata ürünleri kullanılmaktadır. 

http://www.elitcikolata.com.tr

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN CHEF'S İSTANBUL TAKSİM ATÖLYEYİ ARAYABİLİRSİNİZ 0212 244 76 94

KURSLAR HAKKINDA BİLGİ İÇİN: TEL. 0(212) 2447694 - 95