AKDENİZ VE TÜRK MEZELERİ KURSU

Meze hazırlamak hem kolay hem de çok keyiflidir.

AKDENİZ VE TÜRK MEZELERİ KURSU

Yapılacak Ürünler : Köz patlıcan ( Mütebbel ) , Mücver , Haydari , Paçanga Böreği , Arnavut Ciğeri (şef demo ), Çerkes Tavuğu ( şef demo ) , Girit Ezme, Humus
  • Dönem: HAFTA İÇİ PROGRAMI
  • Başlangıç Tarihi: 19.07.2024
  • Süre: 3 Saat
  • Eğitim Günleri: CUMA
  • Eğitim Saatleri: 11:00-14:00
  • Kursiyer Sayısı: Max 6 Kişi
  • Ücret: 1.800 TL + KDV
  • Ödeme Şekli:
    Kayıt yapıldıktan sonra bir hafta içinde yazılı olarak (mail/faks v.s) bildirilmeyen iptallerde para iadesi yapılmaz. Kursa başka bir tarihte katılabilir. Kurs başlama tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirilmeyen iptallerde kursiyer herhangi bir hak talebinde bulunamaz. Ödeme koşulları ile ilgili bilgiyi atölyemizi 0212 244 76 94-95 ten arayarak alabilirsiniz.
Detaylı Bilgiler

Yapılacak Ürünler : Köz patlıcan ( Mütebbel ) , Mücver , Haydari , Paçanga Böreği , Arnavut Ciğeri (şef demo ), Çerkes Tavuğu ( şef demo ) , Girit Ezme, Humus

 

 

 

Türk ve Akdeniz mutfağıdan seçme mezeler uygulanarak hazırlanmakta, katılımcılar kursta yaptıkları mezelerini götürebilmektedirler. 5-6 kişilik gruplarla açılan kursta herkes kendi istasyonunda tarafımızdan temin edilen malzeme ile ustamizla birlikte mezesini hazırlamaktadır. Sunum ve tadım yapılmakta, meze tarifleri yazılı olarak verilmektedir. İstanbul'a gelen yabancı ziyaretçilerin de yoğun ilgi gösterdiği kurslarımızdan biridir.

En keyifli kurslarımızdan biridir. Meze hazırlamak hem kolay hem de çok keyiflidir. Ancak bu keyfi yaşamak için sıcak ve soğuk meze malzemelerini tanımak ve hazırlama tekniğini bilmek önemlidir. 5-6 kişilik arkadaş veya aile grupları için özel olarak da tarih seçimi yapılarak meze kursu açılmaktadır. Kayıt için bizimle temasa geçerek isminizi yazdırmanız yeterlidir. Bol mezeli ve keyifli sofralar hazırlamak için bu fırsatı kaçırmayın..

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN CHEF'S İSTANBUL TAKSİM ATÖLYEYİ ARAYABİLİRSİNİZ 0212 244 76 94

KURSLAR HAKKINDA BİLGİ İÇİN: TEL. 0(212) 2447694 - 95